Do pobrania są już kody, które umożliwią przedłużenie działania aktualnie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji programu STATISTICA, które do tej pory były wykorzystywane przez pracowników i studentów Politechniki Białostockiej w ramach licencji Site License.

Kody przedłużające należy wykorzystać przed 31 marca 2014 roku. Po tym terminie nie będzie możliwe użycie kodu przedłużającego i konieczna będzie ponowna instalacja oprogramowania.

Nowy program Statistica 10 oraz jego wcześniejsze wersje, które zostały przedłużone, mają ważność do 31 stycznia 2015 roku.

Aby pobrać kody przedłużające lub pliki instalacyjne programu Statistica 10 (wraz z kodami) należy, posługując się danymi dostępowymi do systemu USOSweb, zalogować się na stronie: http://uci.pb.edu.pl/statistica/

Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu (85) 746 9734.

Uwaga Studenci!

W celu uzyskania najnowszej wersji oprogramowania STATISTICA należy:
1.    wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.statsoft.pl/Site_License/biD3636pb.php, oraz
2.    wypełnić znajdujący się poniżej WNIOSEK o założenie studenckiego konta pocztowego w domenie student.pb.edu.pl dla celów rejestracji oprogramowania Statistica

Posted by: admin